O FIRMĚ
   AKCE - PRODEJNA
   PRODEJNA
   FOTOGALERIE
   MATERIÁLY
   PODLAHOVÉ STUDIO
   DVEŘE A ZÁRUBNĚ
   ELEKTROSPOTŘEBIČE
   SKLENÁŘSKÉ PRÁCE
   CERTIFIKÁTY
   NAŠI PARTNEŘI
   KONTAKT
::O FIRMĚ ...

Vítáme Vás na stránkách našeho truhlářství. Firma vznika v roce 1997. Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, bytového interiéru a komerčních prostorů včetně zaměření, návrhu, poradenství, představení všech dostupných materiálů a vlastní montáž.

Naše dílna je vybavena profi zařízením, pro kvaliní zpracování lamina, dřeva a dalších truhlářských materiálů a proto můžeme nabídnout svým zákazníkům výrobky špičkové kvality.

Dále nabízíme sádrokartonářské práce, drobné zednické úpravy až po finální malbu, pokládku plovoucích podlah, montáž interiérových dveří.

Zajistíme elektrikářské, instalatérské a topenářské práce, pokládku vinylových podlah a koberců, veškerou stínící techniku, čalounické a sklenářské práce.

Stále se snažíme rozšiřovat a zkvalitňovat své služby. Naši nabídku truhlářských výrobků doplňujeme o možnost pořízení veškerých vestavných i volněstojících spotřebičů renomovaných značek, zejména MORA, GORENJE atd., za zajímavé ceny.
Veškeré spotřebiče Vám odborně namontujeme.

Nově nás můžete navštívit ve vzorové prodejně, kde máte možnost se seznámit s naší prací a prohlédnout veškeré materiály pro výrobu.

Pro kompletní vybavení interiéru Vám na prodejně nabídneme možnost zakoupení, nebo objednání bytového textilu, bytových doplňků, garnýží, tapet, matrací a roštů.

Představíme Vám a zprostředkujeme služby dekoratérského studia, které se zabývá  kompletní realizací interiéru bytovými textiliemi.


(c) 2013 - SVETNABYTKU.COM | Developed & design by TOPLINE.CZ