O FIRMĚ
   AKCE - PRODEJNA
   PRODEJNA
    BATERIE
    SPOTŘEBIČE
    OSVĚTLENÍ
    TAPETY
    GARNÝŽE
    ROŠTY A MATRACE
    BYTOVÝ TEXTIL
    BYTOVÉ DOPLŇKY
    STÍNÍCÍ TECHNIKA
    PODLAHOVÉ KRYTINY
    ČISTÍCÍ PŘÍPRAVKY
   FOTOGALERIE
   MATERIÁLY
   PODLAHOVÉ STUDIO
   DVEŘE A ZÁRUBNĚ
   ELEKTROSPOTŘEBIČE
   SKLENÁŘSKÉ PRÁCE
   CERTIFIKÁTY
   NAŠI PARTNEŘI
   KONTAKT
::PRODEJNA > STÍNÍCÍ TECHNIKA ...

Předokenní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Výběr lamel ve tvau písmene C, Z a S v šířích 50, 65, 80 a 90 mm. Především u řady Z - Zetta je zajištěno vynikající zatemnění a poskytnutí vysokého termoregulačního efektu. Venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Vedle stínící a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

 

Horizontální žaluzie řetízkové jsou asi nejznámějším systémem pro ochranu proti přímém slunci. V nabídce je několik typů žaluzií, které se liší především tvarem horního profilu. Široká nabídka barevnosti lamel. Revoluční novinku na poli stínící elektronické techniky představuje solární žaluzie, která ke svému pohonu využívá sluneční energii.Hledáte-li zcela unikátní, plně automatizovanou žaluzii, která je bezdrátově ovládaná a má nulovou spotřebu elektrické energie, je elektrická žaluzie určena právě pro Vás.Tato žaluzie funguje na principu tzv. fotovoltaického jevu - tj. přeměny slunečního záření na elektrickou energii. Solární žaluzie je souhrou designu, praktičnosti, užitku a energetické úspory. Minimální námaha - maximální účinek.

Vertikální žaluzie promění váš interiér v útulné místo chráněné před nadměrným světlem i před nežádoucími pohledy. Široká škála provedení lamel vertikálních žaluzií uspokojí vaše specifické potřeby. Potřebujete-li např. místnost zatemňoat, skvěle posloužílátky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé materiály jsou populární v kancelářských prostorách a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají zejména alergici. Zdravotnická zařízení můžete vybavit snadno udržovatelnými lamelami z plastu.
Krásu přírody a luxus v jednom Vám pak přinesou vertikální žaluzie dřevěné.
Vertikální žaluzie můžete použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Díky širokému výběru materiálů a barev si doladíte prostor přesně podle svého přání a vkusu.

Široká kolekce kvalitních barevných látek Vám umožní výběr dle Vašich představ.
Markýzy jsou spojením praktičnosti a elegance. Představují účinnou ochranu proti slunečním paprskům a dokreslují vzhled Vašeho domu. Markýzy se díky jednoduché konstrukci a kvalitnímu provedení často používají nejen k zastínění teras rodinných domů, ale také v komerční sféře. K ovládání lze použít motor a moderní Inteligentní elektroniku.

Plissé je skládaná látková žaluzie, která oblékne Vaše okna, zútulní interiér a samozřejmě poskytne zastínění šité na míru Vaší místnosti. Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla. Ve srovnání s klasickou interiérovou žaluzií je tento systém ojedinělý tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně stažením/vytažením horního nebo dolního profilu, což umožňuje vytvořit stínící pruh libovolné výšky.Jistě Vás okouzlí také speciální provedení žaluzií Plissé se dvěmi látkami, kterými si  změníte interiér dle svého momentálního rozpoložení. V tradičním pojetí plní interiérové žaluzie stínící
funkci, v dnešním pojetí jsou navíc moderním doplňkem oken a šperkem Vašeho interiéru.
Žaluzie jsou v současné době také ceněny pro svou schopnost uspořit energii.


Pohodlné ovládání, bezpečnostní funkci, termoregulační a ochranný efekt Vám poskytnou rolovací garážová vrata s lamelami o šíři 55 mm nebo 77 mm. Hliníkové lamely plněné PUR pěnou tvoří celistvou plochu a při vyrolování zabírá celý element vrat minimální prostor pod stropem. Garážová vrata jsou vybaveny pojistkou, bezpečnostní protiskluzovou brzdou, těsnící vložkou a mohou být doplněny o řadu příslušenství, jako
například světelná závora, nouzové otvírání či uzamykací závěsy Somfy.
Konstrukci garážových vrat nabízíme v základní barvě bílé a hnědé a na vyžádání si můžete zvolit barvu dle vzorníku Alukon.

Pokud potřebujete kvalitní zatemnění, spolu s utlumením hluku a zvýšenou ochranou majetku, jsou předokenní rolety vhodnou volbou. Model Stakusit je vhodný pro novostavby, kdy se po omítnutí stává takřka neviditelným. Nabízíme rovněž
předokenní rolety, které jsou vhodné do překladů. Klasické předokenní rolety, které je možno použít do hotových staveb, jsou zastoupeny modely Plasterax a Vivera. Oba modely lze doplnit o integrovanou síť proti hmyzu. Všechny modely předokenních rolet nabízí kvalitní zstínění, temoregulaci, snížení hluku a zvýšenou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami. Josu dostupné v různých barevných odstínech.

Jak úspěšně bojovat proti létajícímu hmyzu? Kombinací vhodné interiérové nebo exteriérové stínící techniky se sítí proti hmyzu. Montáž některých typů nevyžaduje žadné zásahy do rámu okna a lze je snadno namontovat a demontovat z okenního rámu pomocí otočných klipů. jednotlivé typy sítí se liší tvarem a velikostí profilu. Pevný hliníkový rám sítě můžete mít v imitaci dřeva, potažený renolitovou fólií nebo v jakékoliv barvě RAL.
V nabídce jsou také typy navíjecí pro okna i dveře.

Nechte se okouzlit přirozenou krásou dřeva a vdechněte svému interiéru atmosféru klidu a pohodlí. Dřevěná žaluzie je žaluzie vyrobená z originálních dřevin, nebo laminátu. Dodávána v šíři lamel 25 nebo 50 mm. Ovládání ruční nebo motorem.


Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Plissé, japonské stěny, klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo. Zatemňovací rolety na okno jsou určeny zejména do administrativních budov a škol, protože je u nich upřednostněná funkčnost před designem. Velmi popuární jsou látkové plissé žaluzie a japonské stěny, které výrazně oživí Váš interiér a dodají mu nádech dle Vašeho výběru. Pokud preferujete látkové zastínění a rádi dotváříte interiér Vašeho domova, máme pro vás látkové rolety Sunlite, Rollite a Verra. Nabízíme Vám také látkové rolety na střešní okna.


(c) 2013 - SVETNABYTKU.COM | Developed & design by TOPLINE.CZ